Odtwarzacz

Aktualności

Okazałe i zasłużone zwycięstwo...

• autor: gino33, 2015-10-19 14:12

Wysokim zwycięstwem zakończyli nasi piłkarze sobotnią wyprawę do Janczewa. Miejscowa Iskra, która jawi się obecnie jako jeden z kandydatów do spadku,stawiała nam opór jedynie przez kilkanaście minut. Po dobrej i mądrej grze rozbiliśmy ostatecznie gospodarzy 6:1.

Od początku spotkania było widać, że nasi zawodnicy przyjechali do Janczewa po trzy punkty a miejscowi, którzy w ubiegłej kolejce ulegli wysoko liderowi z Deszczna, starali się szukać swoich szans w kontratakach. Do 15 minuty mecxzu mimo kilku dobrych okazji nie udąło nam się otworzyć wyniku spotkania. Wówczas dokładne dośrodkowanie pewnym strzałem głową na gola zamienił Jarek Staszak. W 35 minucie tego jednostronnego widowiska na 2:0 podwyższył Daniel Daszczyk dobijając mocne uderzenie z dystansu Marka Ułasowca. Kilka minut później po kolejnej składnej akcji popularny Taja zdobył swojego drugiego gola.Tuż przed przerwą Andrzej Łassa w niegroźnej sytuacji popełnił przewinienie w naszym polu karnym a rzut karny na gola zamienił zawodnik gospodarzy.

Po przerwie nasi piłkarze nadal nadawali ton wydarzeniom na boisku i w 49 minucie po faulu w polu karnym na Danielu Daszczyku drugą swoją bramkę w tym meczu pewnym uderzeniem z 11 metrów zdobył Jarek Staszak. W następnych minutach składne akcje naszego zespołu na dwie kolejne bramki zamienił aktywny tego dnia Olek Rajnos, ustalając tym samym wynik spotkania.

Wyniki w innych spotkaniach m.in. porażka u siebie Zjednoczonych Przytoczna 0:3 z Radowiakiem Drezdenko,pozwoliły nam na awans na 4 miejsce w tabeli ze stratą 3 punktów do liderującej Odry Górzyca.