Odtwarzacz

Aktualności

Wysoka porażka...

• autor: gino33, 2015-04-13 08:52

Nasz zespół w mocno okrojonym składzie, mimo ambitnej walki, nie zdołał zdobyć punktów w Deszcznie ulegając 1:5 miejscowemu Spartakowi.

Do sobotniego meczu, po ostatnich dobrych występach, przystępowaliśmy pełni obaw. Z powodu kontuzji i absencji spowodowanych kartkami w spotkaniu tym nie mogliśmy skorzystać z Maćka i Marka Ułasowców,  Krzyśka Wysockiego, Marka Sobczaka i Daniela Daszczyka. Zastępujący ich młodzi zawodnicy podjęli walkę i do początku drugiej połowy mieliśmy szansę na dobry wynik, ale po kolei....

Mecz zaczął się od wzajemnego badania rywali ale z biegiem czasu gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę, dowodem czego była zdobyta w 15 minucie strzałem głową bramka otwierająca wynik spotkania.Nasi zawodnicy podjęli walkę ale nie byli w stanie wypracować sobie czystych sytuacji strzeleckich. W końcówce pierwszej połowy po błędach w kryciu przy rzucie rożnym gospodarze zdobyli głową drugiego gola. Po przerwie najpierw Alek Rajnos zmarnował doskonałą sytuację a chwilę później w 50 minucie Jarek Ostrowski, po efektownym minięciu bramkarza, zdobył bramkę kontaktową. Nadzieje na dobry wynik prysły po kolejnych dwóch minutach, kiedy po faulu Norberta Rajnosa w polu karnym gospodarze zamienili rzut karny na trzeciego gola. Kilka minut później doskonałą sytuację i szansę na kontaktowego gola zmarnował Jarek Ostrowski, a gospodarze idąc za ciosem zdobyli jeszcze dwie brakmi, dokumentując w ten  sposób swą wysoką wygraną.

Korzystając z okazji chcemy złożyć Markowi Ułasowcowi, który został szczęśliwym tatą, najserdeczniejsze gratulacje.

• Komentarzy [6]
  • czytano: [462]

autor: bartollinio 2015-04-14 20:20:41

Profil bartollinio w Futbolowo Witam pozdrawiam Pana,który wypisuje na naszej stronie Spartak Deszczno jakieś posty o tym że graliście w rezerwowym składzie. Komentarze zanim wejdą na stronę muszą zostać dopuszczone przez admina czyli mnie ale tu nie do tego biję. więc tak co z tego że graliście w rezerwowym składzie kogo to interesuje?Liczą się 3 punkty kto wygrał wiadomo raz się dysponuje lepszymi siłami raz słabszymi w 1 meczu u siebie wygraliście szacunek dla was za to.wtedy z nami jako jedyni w rundzie ale teraz to byl zupełnie inny mecz wygraliśmy go my i my jesteśmy teraz bogatsi o 3 punkty. Nie ma sensu wywoływanie głupich wymian zdań jesteście solidną drużyną nie raz to w tym sezonie udowodniliście ale tak samo rezerwowi są zawodnikami i stanowią o sile zespołu jak i pierwsza 11 dla tego nie rozumiem.pozdrawiam

autor: ~mam pytanie 2015-04-14 20:49:02

avatar dlaczego piszecie o sobie tylko jak wygrywacie ,a po porażkach omijacie temat jak to było po meczu z Bledzewem,a ile tam było każdy wie też pogrom ale wasz dlaczego nie ma opisu?

autor: bartollinio 2015-04-14 21:57:29

Profil bartollinio w Futbolowo nie chciało mi się nawet komentować tego co tam się działo kto był na meczu to wie jakie jaja tam były. Pierwszą połowę bledzew w 16 nie mógł wyjść ale i my nie trafialiśmy w drugiej co poradziliśmy gre dalej my graliśmy a bledzew strzelał.fatalne błędy w obronie i na 4 strzały 4 bramki co tu komentować co miałem pisać byliśmy lepsi miażdżyliśmy rywala a przegraliśmy 4-1?Jak by to wyglądało ja nie pamiętam kiedy my 4 bramki straciliśmy. Nie zawsze jest czas nieraz się coś napisze a nieraz nie nieraz da radę bardziej rozwinąć temat nieraz nieraz pisze się krótko to okręgówka nie ekstraklasa.

autor: bartollinio 2015-04-14 22:03:18

Profil bartollinio w Futbolowo dobra panowie nie ma co drążyć tematu chciałem tylko tego Pana pozdrowić co tak się tam u nas udzielał bo to było trochę takie dziecinne zachowanie z jego strony. Wiadomo piłka to kontuzje, kartki ale i to amatorska piłka nieraz po prostu ktoś nie może, ale mecz i wynik się liczy 1 mecz dla was drugi dla nas pozdrawiam i życzę sukcesów w tym sezonie.

autor: ~anonim 2015-04-15 20:45:54

avatar tylko brak czasu zawsze macie po porazce hm.

autor: ~J.C. 2015-04-27 22:29:59

avatar Panie Bartollinio, piszę Pan że mamy solidną drużynę. Miło mi. Staramy się taką mieć. sam pan pewnie rozumie, że kibice dziwią się kiedy nasza "solidna" drużyny przegrywa tak wysoko. Dlatego pisząc relacje z meczu staram się wyjaśnić przyczynę porażki. Być może nie interesuje to ludzi niezwiązanych z naszym klubem, ale naszych wiernych kibiców na pewno. Wzajemnie życzę powodzenia.