Odtwarzacz

Aktualności

Remis po walce...

• autor: gino33, 2015-03-30 09:54

W drugiej kolejce rundy rewanżowej nasz zespół zremisował bezbramkowo z drużyną GKS Bledzew. Mimo podziału punktów nasza drużyna zachowała piąte miejsce w tabeli. Nowym liderem został nasz najbliższy przeciwnik Meprozet Stare Kurowo.

Przystępując do tego meczu nasi zawodnicy chcieli zrewanżować się rywalom za jesienną porażkę, gdzie pomimo dobrego otwarcia i prowadzenia  2:0 ulegli bledzewianom 2:4. W naszym zespole pauzował Jarek Ostrowski a z powodu kontuzji nie mógł wystąpić Daniel Daszczyk. Pozostali nasi zawodnicy mieli dużą ochotę do gry.

Od początku spotkania było widać, iż rywale przyjechali z nastawieniem aby przede wszystkim nie stracić bramki i wykorzystać swoje szanse w kontratakach. Pomimo optycznej przewagi naszego zespołu nie mieliśmy tzw czystych sytuacji do zdobycia gola, choć najbliżej tego celu był Marek Sobczak, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył soczyście lecz niestety ponad bramką gości. Przeciwnicy szukali równiez swoich szans a ich najgroźniejszą bronią były strzały z dystansu, z których szczególnie jeden sprawił Norbertowi Rajonosowi niemałe problemy.

Po przerwie nadal staraliśmy się wyjść na prowadzenie lecz brakowało przysłowiowej kropki nad ''i'' albo szczęścia kiedy po uderzeniu Adrian Walaszczyka piłka trafiła w słupek bramki gości lub ich bramkarz skutecznie obronił strzał z bliska wprowadzonego po przerwie Olka Rajnosa. Również i goście stanęli przed wyśmienitą szansą kiedy ich zawodnik nie trafił do pustej bramki z najbliższej odelgłości. Pomimo starań z obu stron mecz zakończył się podziałem punktów.

Nowym liderem został zespół Meprozetu Stare Kurowo, który pokonując na wyjeździe Iskrę Janczewo wykorzystał remisowy wynik uzyskany w meczu na szczycie rozegranym w Deszcznie pomiędzy miejscowym Spartakiem i Wartą Słońsk.