Klasa Okręgowa » Górzów Wielkopolski | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Brak aktywnych ankiet. |
Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski |
I runda - 8 września |
Korona Borek |
4-4 |
As Pieski |
8 września, 17:00 |
pd. k. 3-2 |
|||
GKP Gorzów Wielkopolski (juniorzy) |
3-0 |
Błękitni II Lubno |
8 września, 17:00 |
Kasztelania Santok |
0-3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
8 września, 17:00 |
Chrobry Drzeńsko |
1-2 |
Znicz Trzemeszno Lubuskie |
8 września, 17:00 |
Zorza Rolewice |
0-3 |
Nietoperz Gardzko |
8 września, 17:00 |
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) |
1-0 |
Favor Bobowicko |
8 września, 17:00 |
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) |
2-5 |
Iskra Janczewo |
8 września, 17:00 |
Muszelka Ogardy |
3-0 |
Zryw Głęboczek |
|
(wo) |
|||
goście nie przyjechali |
|||
Uran Trzebicz |
1-7 |
Błyskawica Gościmiec |
8 września, 17:00 |
GKP Pszczew |
3-1 |
Leśnik II Drezdenko |
8 września, 17:00 |
Polonia Lipki Wielkie |
2-5 |
Spartak Deszczno |
8 września, 17:00 |
SKP Słubice |
2-1 |
Ilanka II Rzepin |
8 września, 17:00 |
Iskra Głuchowo |
4-1 |
Zieloni Lubiechnia Wielka |
8 września, 17:00 |
Korona Borek (oldboje) |
0-3 |
SHR Wojcieszyce |
|
(wo) |
|||
Korona wycofała się z rozgrywek |
II runda - 22 września |
GKP Gorzów Wielkopolski (juniorzy) - wolny los |
GKS Bledzew |
2-3 |
Tor-Bud Baczyna |
22 września, 16:30 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
0-3 |
Budowlani Murzynowo |
22 września, 16:30 |
(wo) |
|||
Lubniewiczanka wycofała się z rozgrywek |
|||
WKS Wędrzyn |
1-3 |
Stal Sulęcin |
22 września, 16:30 |
Perła Cybinka |
0-10 |
Polonia II Słubice |
22 września, 16:30 |
Zorza Kowalów |
1-3 |
Odra Górzyca |
22 września, 16:30 |
Juwenia Boczów |
3-2 |
Orzeł II Międzyrzecz |
22 września, 16:30 |
GKP Pszczew |
0-3 |
Ilanka Rzepin |
21 września |
Piast II Karnin (Gorzów Wielkopolski) |
0-6 |
Czarni Witnica |
22 września, 16:30 |
Znicz Trzemeszno Lubuskie |
2-7 |
Orzeł Międzyrzecz |
22 września, 16:30 |
SKP Słubice |
2-3 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
22 września, 16:30 |
Iskra Głuchowo |
2-10 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
22 września, 16:30 |
Błyskawica Gościmiec |
1-8 |
Warta Słońsk |
22 września, 16:30 |
Muszelka Ogardy |
1-2 |
Łucznik Strzelce Krajeńskie |
22 września, 16:30 |
SHR Wojcieszyce |
0-3 |
LZS Bobrówko |
22 września, 16:30 |
(wo) |
|||
na boisku 2-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Nietoperz Gardzko |
0-3 |
Lubuszanin Drezdenko |
22 września, 16:30 |
(wo) |
|||
Nietoperz wycofał się z rozgrywek |
|||
Iskra Janczewo |
0-3 |
Gwiazda Lubczyno |
22 września, 16:30 |
Korona Borek |
0-1 |
Radowiak Drezdenko |
22 września, 16:30 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
4-1 |
KS Nowiny Wielkie |
22 września, 16:30 |
Róża Różanki |
3-1 |
Spartak Deszczno |
21 września, 16:30 |
Meprozet Stare Kurowo |
1-1 |
Błękitni Dobiegniew |
22 września, 16:30 |
pd. k. 3-0 |
|||
Zjednoczeni Przytoczna |
1-0 |
Pogoń Skwierzyna |
22 września, 16:30 |
Pogoń Krzeszyce |
2-0 |
Błękitni Lubno |
22 września, 16:30 |
Toroma Torzym |
3-2 |
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) |
22 września, 16:30 |
III runda - 6 października |
Budowlani Murzynowo |
0-3 |
Orzeł Międzyrzecz |
6 października, 16:00 |
(wo) |
|||
Budowlani wycofali się z rozgrywek |
|||
Juwenia Boczów |
0-10 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
6 października, 16:00 |
Radowiak Drezdenko |
1-5 |
Meprozet Stare Kurowo |
6 października, 16:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
3-2 |
Lubuszanin Drezdenko |
6 października, 16:00 |
w Marwicach |
|||
Róża Różanki |
1-2 |
Czarni Witnica |
6 października, 16:00 |
Tor-Bud Baczyna |
1-4 |
Toroma Torzym |
6 października, 16:00 |
Gwiazda Lubczyno |
1-5 |
Pogoń Krzeszyce |
6 października, 16:00 |
GKP Gorzów Wielkopolski (juniorzy) |
0-3 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
6 października, 16:00 |
Polonia II Słubice |
2-3 |
Warta Słońsk |
6 października, 16:00 |
Odra Górzyca |
2-3 |
Stal Sulęcin |
6 października, 16:30 |
Zjednoczeni Przytoczna |
2-5 |
Łucznik Strzelce Krajeńskie |
6 października, 16:00 |
LZS Bobrówko |
0-3 |
Ilanka Rzepin |
|
(wo) |
|||
w pierwotnym terminie (6 października) odwołany / LZS Bobrówko wycofał się z rozgrywek przed drugim terminem |
IV runda - 20 października |
Pogoń Krzeszyce |
1-2 |
Celuloza Kostrzyn nad Odrą |
20 października, 15:30 |
Warta Słońsk |
2-1 |
Orzeł Międzyrzecz |
20 października, 15:30 |
pd. |
|||
Toroma Torzym |
5-2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
20 października, 15:30 |
Stal Sulęcin |
0-2 |
Ilanka Rzepin |
20 października, 15:30 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0-6 |
Czarni Witnica |
20 października, 15:30 |
w Marwicach |
|||
Meprozet Stare Kurowo |
4-2 |
Łucznik Strzelce Krajeńskie |
20 października, 15:30 |
LZS Bobrówko | 3:2 | Meprozet Stare Kurowo |
2017-11-25, 12:00:00 |
||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 74, wczoraj: 93
ogółem: 1 427 404
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.